Základní informace o možnostech spolupráce

Vše o možnostech FAYN spolupráce. Za doporučování našich služeb nabízíme velmi vysoké provize!

Základní informace o možnostech spolupráce

Příspěvekod Lukáš Honek » pon 24. úno 2014 13:17:35

Lukáš Honek

Re: Základní informace o možnostech spolupráce

Příspěvekod ficek2@centrum.cz » úte 15. črc 2014 20:44:31

Dobrý den pane řediteli.Jsem velice rád za vaší reakci a za odpověď,kterou jsem od Vás obdržel.Je pravda,že jsem od vás již jednou odpověď dostal a neměl jsem důvod na ni reagovat.Věřte,že kdyby jste byl na našem místě jako affiliate partner a stala se vám taková to věc,tak by vám to na vnitřním klidu rozhodně nepřidalo.Mi jsme též lidi a umíme také věci chápat.Kdyby jsme byli alespoň včas informováni emailem o tom že došlo k personálním změnám a tím se zřejmě úkon schvalování konverzí protáhne,tak to pochopíme.nicméně jsem rád že se toto vysvětlilo a doufám že bude vše v pořádku.Jinak i nadále se budu snažit propagovat služby fayn mobilní operátor.Ještě jednou chci poděkovat za vaší reakci a zároveň mě těší že patřím mezi affiliate partnery s velkým počtem uskutečněných konverzí.S pozdravem ficek2.
ficek2@centrum.cz

Příspěvekod Lukáš Honek » čtv 17. črc 2014 10:33:10

V prvních měsících nebyl počet konverzí velký. Následně se zapojili opravdu schopní affilianti a několikanásobně zvýšili počet konverzí.

Také proto trvá vyhodnocení déle. Na druhou stranu, od učiněné objednávky je třeba alespoň těch 30 dnů počkat, aby měl zákazník možnost objednávku řádně dokončit. Tato lhůta je i ve váš prospěch.

Do budoucna plánujeme různá vylepšení i změny produktů tak, aby nevznikalo zbytečně mnoho nedokončených objednávek.
Lukáš Honek

Příspěvekod ficek2@centrum.cz » pát 01. srp 2014 21:01:22

Dobrý den.
Dne 28.07 a 30.07.2014 jsem posílal e-mail na reference@fayn.cz a ještě mi nikdo neodpověděl.Prosím o odpověď na e-mail.Děkuji ficek2
ficek2@centrum.cz

Příspěvekod Lukáš Honek » úte 05. srp 2014 7:08:59

V srpnu bude probíhat schvalování ještě dávkově. V tomto týdnu ve středu a ve čtvrtek.
Lukáš Honek

Příspěvekod Markket » úte 24. říj 2017 11:59:36

Markket

Zpět na Partnerský program - provize, affiliate, dealer