Přenos čísla od VF - prosím pomoc

Zde můžete debatovat o čemkoliv.

Přenos čísla od VF - prosím pomoc

Příspěvekod spingere » úte 10. zář 2013 8:59:49

Dobrý den,
13.září jsem zažádal u Vodafone o přenos čísel (k Fayn) s tím, že by vše mělo trvat čtyři dny.

Mám u Vodafonu vyúčtování k 25. dni v měsíci, nechápu tedy že mi VF vygeneroval kód pro přenos a že mi VF operátor sdělil, že žádost o přenesení mohu podat až 18.října??? Sakra proč když s nimi nemám žádnou písemnou smlouvu, mám veškeré závazky uhrazeny a chci přejít hned, ještě bych chápal bych že mi naúčtují celý měsíc, ale proč mám čekat dvě zúčtovací období u VF abych mohl zažádat o přenos svého čísla??????

Prosím o pomoc a radu.

Děkuji.
spingere

Re: Přenos čísla od VF - prosím pomoc

Příspěvekod Návštěvník » stř 11. zář 2013 22:50:07

Ja uz na prevod cisla od VF k Faynu cekam snad 3 tydny, pozadal jsem o nej uz za starych podminek, to vubec VF nevedel, jak me resit, prej jsem prvni pripad prechoduk virtualovi (bla bla), pak se zlomil mesic, bylo 1.9, nove podminky, takze znovu zadat o CVOP, predat Faynu a ted cekam uz tyden...u VF mam kredit, nechapu proc mam cekat nekdy do rijna, nic ze me nemaji a nabijet si urcite nebudu...
Návštěvník

Příspěvekod spingere » čtv 12. zář 2013 10:39:56

Je možné že jde o nějakou taktiku VF aby měli ještě čas na nějaké manévrování a zkusili ještě zákazníka přetáhnout zpět, jinak to naprosto nechápu. Pokud tam nemám závazky proč jako čekat???
spingere

Příspěvekod Návštěvník » čtv 12. zář 2013 12:02:51

Dnes jsem volal na linku VF jak prenos vypada a rekli mi, ze tam sice CVOP kod maji zadany, ale ze jeste potrebuji PAC kod :shock: Prenos jsem zacal resit nekdy v sprnu, tedy za starych podminek, FAYN mi ho vygeneroval (VF....a 9 cisel), VF mi vsak rekl, ze chce 11 cislic, takze zrejme spatny kod...ale nic, pak prislo 1.9, nove podminky, 2.9 jsem od VF dostal CVOP, 3.9 jsem ho dal FAYNU a od te doby nic...a ted zas musim cekat na PAC kod od FAYNU, i kdyz jsem predpokladal, ze uz neni potreba... :evil:
Návštěvník

Příspěvekod Návštěvník » čtv 12. zář 2013 14:31:30

Dobrý den, řeším podobné trable. Zažádal jsem o přenos číslo ještě v srpnu, ale Vodafonu se nezdálo číslo na přenos, které vygeneroval Fayn. Počítám, že to bylo pouze zdržovací taktika, aby začali platit nové podmínky pro přenos 1.9.2013. Taže jsem tentokrát žádal o číslo pro opuštění u Vodafone. Fayn sliboval, že přenos proběhne 10.9. mezi 4-5 hodinou. To se nestalo. Stále mi fungovala simkarta Vodafone. Zavolal jsem na infolinku Vodafone a tak mi bylo řečeno, že číslo bude uvolněno k přenosu až 4.10. Tak jsem tam paní pěkně seřval a co se nestalo, ještě týž den v noci mi deaktivovali sim kartu. Jenže další den sem zjistil, že mi ani moje nová sim karta do Fayn nefunguje. Takže momentálně už druhý den čekám na vyjádření, jak Faynu, tak Vodafone, co se jako děje. Už druhý den nemám funkční číslo a když se někdo dovolá, tak se prý dozví, že moje číslo neexistuje.

S pozdravem
Michal Polák
Návštěvník

Příspěvekod Návštěvník » čtv 12. zář 2013 15:41:52

Tak to je snad to nejhorsi, co Vas mohlo postihnout, neaktivni cislo ani u jednoho...nechapu FAYN, ze nema "zajem" resit prenos co nejrychleji, je to v jejich zajmu...me to nedalo, zavolal jsem na VF jeste ted odpoledne a pani mi rekla, ze me cislo uz je uvolneno (najednou..jeste rano mi chlapek rikal, ze neni a ze jim musim dat PAC kod..vtipalek) a ceka se na noveho operatora, kdy si me "vyzvedne". Takze jsem psal FAYNU a zatim nic...jedine, co mohu poradit je nenechat se odbyt a porad jim psat, aby se to vyridilo co nejdriv..ale je to hnus :/
Návštěvník

Příspěvekod Návštěvník » pát 13. zář 2013 11:35:15

Návštěvník píše:Tak to je snad to nejhorsi, co Vas mohlo postihnout, neaktivni cislo ani u jednoho...nechapu FAYN, ze nema "zajem" resit prenos co nejrychleji, je to v jejich zajmu...me to nedalo, zavolal jsem na VF jeste ted odpoledne a pani mi rekla, ze me cislo uz je uvolneno (najednou..jeste rano mi chlapek rikal, ze neni a ze jim musim dat PAC kod..vtipalek) a ceka se na noveho operatora, kdy si me "vyzvedne". Takze jsem psal FAYNU a zatim nic...jedine, co mohu poradit je nenechat se odbyt a porad jim psat, aby se to vyridilo co nejdriv..ale je to hnus :/

Díky za podporu. Měl jste pravdu. Prudit se vyplatí :P Od včerejšího večera už jsem fayn. Vše běží jak má. Držím vám palce, aby to také proběhlo, co nejrychleji.

Michal Polák
Návštěvník

Příspěvekod vladan500 » ned 15. zář 2013 22:36:40

Tak to máte dobré. Já jsem chtěl přejít taktéž ještě v srpnu, ovšem fayn nic. Tak sme to zkusili po novém. Od T-mobile jsem získal kod, poslal ho v emailu. Následně přišlo potvrzení a týden a ? NIC. Na starý telefon nepřišla žádná sms o portaci, sim nedorazila (kde vězí). Jsem zvědavý co dostanu za odpověď. Nebýt opravdu poplatku za storno, který má být asi odkazem na mou hloupost, že jsem něco zkoušel, už jsem dávno pryč.
vladan500

Příspěvekod Kousek » úte 17. zář 2013 10:29:12

To je zajímevé, že se Vám přenos nepovedl. Já jsem na prodejně Vodafonu požádal o přenos čísla 10. září, dostal jsem ČVOP, v zákaznické zóně vyplnil žádost o přenos čísla a zadal tam ten kód. 13. září byla nová SIM na poště v doporučeném dopise. Vše funguje jak má.
Kousek

Příspěvekod Traveler » čtv 19. zář 2013 21:19:44

Nejste sami, taky jsem zažádal o převod mobilního čísla pod Fayn. Začal jsem to řešit už na konci srpna kdy mi došel kod od Faynu, 2.9 jsem dostal od T-mobile další kod jenž jsem předal fayn operatorovi ( telefonem i mailem ) a dnes 19.9 také nejsem vůbec převeden. Nemám žádnou smlouvu se starým operátorem a tudíž nevidím žádný problém v převodu. Nabil jsem si i kredit u Faynu, okamžitě mi strhl kredit za září přestože služba vůbec nefunguje

Začínám být nespokojen - Fayn se k tomu na webu vůbec nevyjadřuje, na maily nereaguje, když jim člověk zavolá ( a že jsem se dovolal aspoň 5 krát, vše probral s operátorem a pořád nic ) a to se dovolám tak jednou za 4 hovory ( po třech minutách poslouchání hudby to většinou vzdávám )

Převod pod Fayn je skutečně porod. Je jenom otázka jestli jsou neschopní ve Faynu nebo to operátoři naschvál blokují.
Traveler

Další

Zpět na FAYN pokec