Paralelní vyzvánění

Jaké nové služby vám nabízíme a jaké chystáme. A také náměty od vás, co bychom mohli zlepšit.

Paralelní vyzvánění

Příspěvekod Hooonza » ned 11. srp 2013 16:25:24

Šikovná funkce, kterou docela postrádám. Nyní je v účtu možné nastavit přesměrování hovoru (ihned, při nevyzvednutí, obsazení, nedostupnosti). Ale příklad: telefon v kanceláři zvoní, letím tam, ale nestihnu jej vzít v časovém limitu, telefon zmlkne, hovor se přesměruje na mobil -> letím pro mobil, nevím, kam dřív skočit.
Při paralelním vyzvánění (např. se zpožděním) se rozezvoní telefon v kanceláři, po určitém časovém limitu začne zvonit současně i mobil - a já můžu zvolit, na kterém zařízení hovor vezmu, podle toho, co je pro mě pohodlnější. Paralelní vyzvánění dokáže zastoupit všechny funkce přesměrování (kromě nedostupnosti) s lepší funkcionalitou.
Nezvládl by tuto funkci Fayn implementovat? Díky.
Hooonza

Re: Paralelní vyzvánění

Příspěvekod Martin Kárný » pon 12. srp 2013 9:55:55

Hooonza píše:Šikovná funkce, kterou docela postrádám. Nyní je v účtu možné nastavit přesměrování hovoru (ihned, při nevyzvednutí, obsazení, nedostupnosti). Ale příklad: telefon v kanceláři zvoní, letím tam, ale nestihnu jej vzít v časovém limitu, telefon zmlkne, hovor se přesměruje na mobil -> letím pro mobil, nevím, kam dřív skočit.
Při paralelním vyzvánění (např. se zpožděním) se rozezvoní telefon v kanceláři, po určitém časovém limitu začne zvonit současně i mobil - a já můžu zvolit, na kterém zařízení hovor vezmu, podle toho, co je pro mě pohodlnější. Paralelní vyzvánění dokáže zastoupit všechny funkce přesměrování (kromě nedostupnosti) s lepší funkcionalitou.
Nezvládl by tuto funkci Fayn implementovat? Díky.

Dobrý den,
paralelní vyzvánění náš systém umí. Pokud máte stejnou linku nastavenou ve více zařízení, dokáže zvonit příchozí hovor až v 5-ti zařízeních.
Martin Kárný

Příspěvekod J.Urban » pon 12. srp 2013 21:05:11

Martin Kárný píše:Dobrý den,
paralelní vyzvánění náš systém umí. Pokud máte stejnou linku nastavenou ve více zařízení, dokáže zvonit příchozí hovor až v 5-ti zařízeních.

To znamená, že umožňujete vícenásobnou registraci?
J.Urban

Příspěvekod Martin Kárný » úte 13. srp 2013 8:58:43

J.Urban píše:
Martin Kárný píše:Dobrý den,

To znamená, že umožňujete vícenásobnou registraci?

Dobrý den,

ano. Jedna linka se může zaregistrovat vícekrát z více zařízení.
Martin Kárný

Příspěvekod Hooonza » pát 16. srp 2013 17:52:32

Výborná informace o možnosti připojit paralelně 5 zařízení.
Trochu mi šlo o ten konkrétně uvedený příklad - možnost nastavit paralelní vyzvánění např. na mobil (místo přesměrování) - přes GSM, ne přes internet a VoIP, mobil nemůže být takto připojený - s určitým zpožděním.
Hooonza

Příspěvekod nctu127 » stř 19. dub 2017 10:27:31

Děkuji vám za váš vstup !
nctu127

Příspěvekod romanze7 » sob 06. kvě 2017 10:35:48

Výborná informace o možnosti připojit paralelně 5 zařízení.
romanze7

Zpět na FAYN novinky a náměty