Přenesení stávajícího telefonního čísla (pevná, mobil)

Dotazy k možnostem služby, telefonním číslům, kreditu, fakturaci a podobně.

Re: Přenesení stávajícího telefonního čísla (pevná, mobil)

Příspěvekod Harvánek » úte 03. zář 2013 7:10:40

Dobrý den,

požádal jsem o převod 2 čísel od Vodafonu k Vám s tím, že u jednoho čísla mi byla potvrzena portace na dnešek, tj. 3.9. a u druhého na zítra. Bohužel stále nemám nové simky no a vzhledem k tomu, že je první číslo už od včerejsího večera bloknuté, tak se jedná o poměrně nepříjemnou situaci. Šlo by zjistit, kdy simky obdržím? indentifikátor mého účtu u Fayn je 499912220.
Předem děkuji
Pavel Harvánek
Harvánek

Re: Přenesení stávajícího telefonního čísla - mobil

Příspěvekod shmack » stř 09. říj 2013 13:14:40

shmack píše:Zdravím,
převod čísla mobilní sítě, je jíž jiný, než je uveden v prvním příspěvku.
Právě proto bych se rád zeptal:
1, dnes jsem získal přenosové číslo od opuštěného operátora, zaslal jsem jej dopoledne na email info@fayn.cz a čekám na vaši odpověď emailem či SMS, kdy mohu čekat termín přenosu čísla, když celý proces má po novu trvat jen 4 dny?
2, píšete, že zasíláte SIMku do deseti dnů, to budu šest dnů odstřihlý? Asi bych měl mít SIM dřív než se přenos provede. Ale těch deset dnů, je podle starého systému přenosu čísel.:-)
Trochu mě povzbuďte, že to do 4 dnů bude.
Díky, Pavel Š.

Tak mé zkušenosti s přenosem čísla se ukončili dnešním datem, tedy měsíc a týden po získání čísla k převodu. Vodafone dělal obstrukce a včera mi konečně poslal sms, že mě dnes uvolňuje. Ráno jsem plný očekávání samozřejmně ze staré simky mohl telefonovat. Operátor VF mi sdělil, že nějaké zdržení u nich, ale jako vždy vše u nich správně nastaveno. Mám vypínat a zapínat mobil, že se to během dne vypne:-) Vypnulo, tak ještě tak hodinku než naskočila nová simka od Faynu a již mám převod ukončen.

Ty 4 dny na převod mobilního čísla jsou jen doporučením, takže je nelze na opouštěném operátoru, jakkoliv vymáhat. A pokud chcete tarif Basic, zaplaťte co nejdříve fakturu za novou sim, jinak ji z Faynu nepošlou, pokud tam nebude platba.
Levnějšímu telefonování vstříc! Pavel Š.
shmack

Erotic Short Stories By Parks

Příspěvekod vaiybora » stř 29. lis 2017 20:55:35

I'am glad to read the whole content of this topic and am very excited,thank you for sharing good topic.

[url=https://parks-stories.blogspot.com/][color=#ddd9d9]ทางบ้าน[/color][/url]
vaiybora

Předchozí

Zpět na Vše o službě